all you want

1988 වසරේදී ආරම්භ කරන ලද වැලිසර පුහුණු මධ්‍යස්ථානය අපගේ ප්‍රධාන පුහුණු මධ්‍යස්ථාන අතරින් එකකි. වැලිසර, මීගමුව පාරේ පිහිටා ඇති මෙය වෙත කොළඹ, මීගමුව හා ගම්පහ යන ප්‍රදේශවල සිට පහසුවෙන් ළඟා විය හැක.

වැලිසර පුහුණු මධ්‍යස්ථානය, ප්‍රියමනාප අධ්‍යයන පරිසරයක් සහතික කිරීම වෙනුවෙන් විශේෂයෙන් සකසන ලද සියලු පහසුකම්වලින් සමන්විත වෙයි. සම්පූර්ණයෙන් වායුසමනය කරන ලද විද්‍යාගාර, පන්ති කාමර, ක්‍රීඩා පිටියක් හා පරිපාලන කාර්යාල ආදිය මේ අතර වේ. නේවාසිකාගාර පහසුකම්ද ඇතුළත් මෙහි, සෑම අංශයකින්ම සම්පූර්ණ අධ්‍යයන දිවියක් ගෙවීමට සිසුන් හට අවස්ථාව ලබා දෙමින් විශාල ක්‍රීඩා පිටියක් හා ගෘහස්ථ ක්‍රීඩාකාරයක්ද ස්ථාපිත කර තිබේ.

අපේ කණ්ඩායම
NameDesignationContact Number E-mail
Asiri IndikaDeputy General Manager011 2956726asirikpw@slt.com.lk
Manoj HerathEngineer011 2956256manojherath @slt.com.lk
Tilani GunawardenaEngineer011 2956250tilani@slt.com.lk
Sameera BandaranayakeEngineer011 2956026bandaranayake@slt.com.lk
Darshana BandaraEngineer011 3605056darshanab@slt.com.lk
Dilan FernandoEngineer071 6800076dilanfdo@slt.com.lk
Nisansala KarunarathneManager011 2956252nisansala@slt.com.lk
Nadie Rohana BernadgeSenior Executive Assistant Engineer011 2958056nadier@slt.com.lk
Thushari SenevirathnaSenior Assistant Engineer011 2957222thushari@slt.com.lk
Pubudu WijerathnaAssistant Engineer011 2027878rasanka@slt.com.lk
Mohamed FasleyTelecommunication Technical Officer011 2956727fasly@slt.com.lk
Kelum DahanayakeTelecommunication Technical Officer011 2027869kelumd@slt.com.lk

 

 
 
Scroll To Top